Відбулася зустріч з представниками батьківських активів дошкільного підрозділу ЗГ№19 щодо змін в харчуванні дітей.

20 січня 2022 р. представники батьків здобувачів освіти дошкільного підрозділу ЗГ №19 були запрошені для здійснення громадського контролю за впровадженням нового меню. Всі присутні мали зелений covid сертифікат, пройшли температурний скринінг, використовували ЗІЗ.

Присутні були ознайомлені з новим чотиритижневим меню, цікавилися складом та технологією приготування їжі, відмітили наявність спецій в стравах, з розумінням поставилися до обмежень цукру і солі. Членам комісії надали можливість спробувати приготовлену для дітей їжу, всі страви сподобалися за смаком та органолептичними показниками, дуже смакував бігус із гречкою та курячим філе з додаванням капусти. Дуже порадувало щоденна наявність в меню соків та фруктів.

Представники батьківських активів відвідали групові осередки, побачили сервіровку столів, об’єм порцій, проконтролювали відповідність меню.

Батьки розуміють, що вносити зміни в харчування дітей треба і вони за здорове харчування.

День Соборності в Запорізькій гімназії №19
Зимова казка прийшла у гості