Зимова казка прийшла у гості

З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на Новорічно-різдвяні свята і дорослі, і малі. Це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Справжня казка чекала на читачів нашої бібліотеки.   Для створення такої атмосфери та святкового настрою, в читальній залі шкільної бібліотеки була створена фотозона та новорічна виставка зимових казок, на якій діти вибирали книжки для читання вдома протягом зимових канікул.

Серед активних читачів бібліотеки був проведений конкурс малюнків “Мій улюблений казковий герой”. Жоден учасник не залишився без приємного подаруночка від чарівних гномів.

Вітаю всіх з прийдешніми святами та бажаю добра, благополуччя, любові та здійснення мрій!

Відбулася зустріч з представниками батьківських активів дошкільного підрозділу ЗГ№19 щодо змін в харчуванні дітей.
В Запорізькій гімназії №19 відбулася нарада з питань впровадження нового порядку організації інклюзивного навчання