Інноваційна діяльність школи

 1. Управління процесом особистісного розвитку учня шляхом створення сприятливих умов його життєдіяльності за інтересами, запитом та здібностями через диференційовані динамічні групи  – ППД заступника директора школи з ВР Болкової З.В.
 2. Формування особистості учня в структурі шкільного самоврядування – ППД класного керівника 3 – Б класу  Параскевич О.В.
 3. Система роботи бібліотекаря з розвитку пізнавальних інтересів та здібностей молодших школярів до читання – ППД бібліотекаря школи Оверчук Л.В.
 4. Створення шкільного медіа освітнього простору «Вісник Мрії – новий формат», як засіб формування екологічної культури школярів  ППД  виставка Сучасні освітні заклади України м. Київ.
 5. Моніторинговий супровід якості освіти загальноосвітнього навчального закладу на основі автоматизації управлінської діяльності – ППД виставка  Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій (диплом з відзнакою) м. Черкаси.
 6. Створення порталу само моніторингу педагогічної діяльності – ППД директора школи Тандури Г.О.
 7. Моніторинговий супровід якості освіти учнів та результативність роботи школи на основі комп’ютерної бази даних школи – ППД  директора школи Тандури Г.О.
 8. “Створення системи роботи з формування громадянина України на уроках історії та у позаурочний час” – з досвіду роботи Старової І.В.
 9. “Персональний сайт вчителя – інтерактивне середовище для роботи з дітьми.” Автор Н.Ф.Мандзій
 10. “Створення умов національно- патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах школи – комплексу” – Малохатько В.І. та ін.
 11. “Освітній простір шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» як платформа для формування медіа інформаційної грамотності учнів в контексті їх екологічної культури” – Єлькін А.В.
 12. Електронний збірник наукових праць
 13. Підвищення ефективності управлінської діяльності шляхом її автоматизації – Тандура Г.О.
 14. Актуальність питання комп’ютеризації моніторингового супроводу якості освіти в ЗНВК №19
 15. Управлінський проект на тему: «Методичний кабінет у «Хмарі» – Тандура Г.О.
 16. «Хмарна»  система підвищення професійної компетентності  вчителів початкових класів  – Тандура Г.О.