Інноваційна діяльність школи

1. Управління процесом особистісного розвитку учня шляхом створення сприятливих умов його життєдіяльності за інтересами, запитом та здібностями через диференційовані динамічні групи  – ППД заступника директора школи з ВР Болкової З.В.
  2. Формування особистості учня в структурі шкільного самоврядування – ППД класного керівника 3 – Б класу  Параскевич О.В.
  3. Система роботи бібліотекаря з розвитку пізнавальних інтересів та здібностей молодших школярів до читання – ППД бібліотекаря школи Оверчук Л.В.
  4. Створення шкільного медіа освітнього простору «Вісник Мрії – новий формат», як засіб формування екологічної культури школярів  ППД  виставка Сучасні освітні заклади України м. Київ.
  5. Моніторинговий супровід якості освіти загальноосвітнього навчального закладу на основі автоматизації управлінської діяльності – ППД виставка  Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій (диплом з відзнакою) м. Черкаси.
  6. Створення порталу само моніторингу педагогічної діяльності – ППД директора школи Тандури Г.О.
  7. Моніторинговий супровід якості освіти учнів та результативність роботи школи на основі комп’ютерної бази даних школи – ППД  директора школи Тандури Г.О.
  8. “Створення системи роботи з формування громадянина України на уроках історії та у позаурочний час” – з досвіду роботи Старової І.В.
  9. “Персональний сайт вчителя – інтерактивне середовище для роботи з дітьми.” Автор Н.Ф.Мандзій
  10. “Створення умов національно- патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах школи – комплексу” – Малохатько В.І. та ін.
  11. “Освітній простір шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» як платформа для формування медіа інформаційної грамотності учнів в контексті їх екологічної культури” – Єлькін А.В.
  12. Електронний збірник наукових праць
  13. Підвищення ефективності управлінської діяльності шляхом її автоматизації – Тандура Г.О.
  14. Актуальність питання комп’ютеризації моніторингового супроводу якості освіти в ЗНВК №19
  15. Управлінський проект на тему: «Методичний кабінет у «Хмарі» – Тандура Г.О.
  16. «Хмарна»  система підвищення професійної компетентності  вчителів початкових класів  – Тандура Г.О.