Батькам майбутніх першокласників

Згідно з наказами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 30.03.2021 № 71р «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти м. Запоріжжя у 2021 році» та № 72р. «Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році», визначено дату початку приймання заяв для зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти – 30 квітня 2021 року, останній день надання заяв – 31 травня 2021 року.

Поради батькам першокласників

Порядок зарахування дітей до 1 класу ЗНВК №19

Згідно статті 12 Закону України “Про освіту” , початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Відповідно до статті 13 Закону України “Про освіту” , дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка про стан здоров’я дитини (форма 086-1/о) з висновком лікаря, що дитина може відвідувати загальноосвітній  навчальний заклад та форма 063/о «Карта профілактичних щеплень»

Наказ МОН України від 16.04.2018№ 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня за № 564/32016

Лист МОН України від 08.05.2018 № 1/9-292 ” Лист-роз‘яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”