Батькам майбутніх першокласників

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 16.03.2020 № 406, рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.03.2020 № 89 «Про запобігання поширенню на території м. Запоріжжя коронавірусу COVID-19», від 25.03.2020 № 140 «Про встановлення на території м. Запоріжжя режиму надзвичайної ситуації», згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, викладеними в листі від 31.03.2020 № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», процедура прийому документів для зарахування учнів до 1-х класів буде організована після припинення карантину (скасування обмежувальних карантинних заходів).

Дата початку прийому заяв батьків та необхідних документів для зарахування дітей до 1-х класів буде визначена наказом департаменту.

Оголошення

Збори батьків  майбутніх першокласників  2020-2021 н.р. заплановані на 19 березня 2020р. переносяться у зв’язку з карантином.

Термін буде повідомлено додатково.

Порядок зарахування дітей до 1 класу ЗНВК №19

Згідно статті 12 Закону України “Про освіту” , початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Відповідно до статті 13 Закону України “Про освіту” , дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка про стан здоров’я дитини (форма 086-1/о) з висновком лікаря, що дитина може відвідувати загальноосвітній  навчальний заклад та форма 063/о «Карта профілактичних щеплень»

Наказ МОН України від 16.04.2018№ 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня за № 564/32016

Лист МОН України від 08.05.2018 № 1/9-292 ” Лист-роз‘яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”