Батькам майбутніх першокласників

Зарахування дітей до першого класу здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року, наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

Прийом документів здійснюється з 02.05.2022 року до 31.05.2022 року.

Поради батькам першокласників

Порядок зарахування дітей до 1 класу ЗГ №19

Згідно статті 12 Закону України “Про освіту” , початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Відповідно до статті 13 Закону України “Про освіту” , дітям, які вступають до першого класу гімназії, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора гімназії;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка про стан здоров’я дитини (форма 086-1/о) з висновком лікаря, що дитина може відвідувати загальноосвітній  навчальний заклад та форма 063/о «Карта профілактичних щеплень»

Наказ МОН України від 16.04.2018№ 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня за № 564/32016

Лист МОН України від 08.05.2018 № 1/9-292 ” Лист-роз‘яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Лист МОН від 16.04.2022 № 1/4202-22 “Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти”