День Соборності в Запорізькій гімназії №19

В Запорізькій гімназії №19 проведено низку заходів, спрямованих на вивчення та розуміння значення Дня Соборності України. Живим ланцюжком усі підрозділи Дитячо-юнацької громадської організації «Республіка Мрія» об’єдналися, щоб підкреслити своє ставлення до цінностей єдності.

В освітньому закладі пройшли тематичні години, уроки-бесіди – відбувся змістовний екскурс в історію нашої держави. Учні підготували виставку інформаційних стіннівок. Не залишив нікого байдужим флешмоб «Поєднуємо серця заради нашої України».

Святкування Дня Соборності та Свободи України виявило найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, спрямувало кожного громадянина Мрії на активну участь у розбудові країни шляхом навчання та підготовки себе до майбутніх звершен!!!

Увага! Дистанційна освіта
Відбулася зустріч з представниками батьківських активів дошкільного підрозділу ЗГ№19 щодо змін в харчуванні дітей.