Сценарій тематичної класної години для учнів 5-х класів «В ГОСТІ ДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ»

Хлопці, сьогодні у нас з вами відбудеться відверта розмова. І говорити ми будемо на дуже цікаву тему. Ми вирушимо в гості до правил поведінки. Про вихованості людини ми судимо по його поведінці, по культурі зовнішнього вигляду, культури спілкування, культури мовлення, з поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях. Сьогодні ми всі разом пригадаємо про хороші манери. А як ви думаєте, навіщо потрібні загальні для всіх правила поведінки? (Відповіді дітей). Правильно, загальні правила поведінки допомагають людям однаково сприймати, що погано, що добре, що красиво, що негарно. Давайте разом прочитаємо вірш.

Міська педагогічна виставка 2019
Засідання педагогічної ради з теми «Формування медіа-інформаційної грамотності учнів в умовах роботи шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ»: крок за кроком»