Засідання педагогічної ради з теми «Формування медіа-інформаційної грамотності учнів в умовах роботи шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ»: крок за кроком»

Сьогодні в Запорізькому НВК №19 відбулось засідання педагогічної ради з теми «Формування медіа-інформаційної грамотності учнів в умовах роботи шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ»: крок за кроком».

Змістовні доповіді, жваві обговорення, робота у тематичних творчих групах! Величезна активність медіапедагогів! Намагалися здійснити педагогічну експертизу процесів апробації авторської моделі масової медіаосвіти Запорізького НВК №19: планували подальші дії, корегували шкільну стратегію розвитку медіаосвітнього напрямку, розглядали переваги та недоліки апробації та впровадження моделі «ВМ-НФ», яка, до речі, передбачає задіяння усіх можливих підходів: як інтеграцію медіаосвіти при вивченні будь-яких шкільних предметів , викладання спеціальних факультативних курсів, так й підхід комплексної системи роботи в структурі Шкільного медіахолдингу.

Читати далі у нашій групі на Facebook

Сценарій тематичної класної години для учнів 5-х класів «В ГОСТІ ДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ»
2012 - 2013