Учні ЗНВК № 19 проти насилля!

Учасники освітнього процесу Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

В рамках цієї події була оформлена інформаційна зона, яка доповнювалася плакатами, малюнками учнів 5-11 класів.

16 днів в ефірі шкільного радіо журналісти висвітлювали тему протидії насиллю.

Цікавими та змістовними були тематичні класні години, на яких розглядалися взаємовідносини в родинах, класних колективах, правила спілкування з незнайомими людьми. Під час обговорень діти формували правила безпечного спілкування з оточуючими за допомогою вдало підібраному класними керівниками інформаційного матеріалу.

За участю учнів 11 класу був проведений флешмоб «Синя стрічка», який об’єднав школярів у переконанні, що дитинство має бути щасливим. Цим потужним флешмобом  вони підхопили ідею  традиційного ланцюга єднання «Я + ТИ = МИ», який є символічним протестом проти насилля.

Діти вірять у дива ???
Освіта в Польщі