Учні Запорізької гімназії №19 створювали Обереги для Героїв

Колектив Запорізької гімназії № 19 відгукнувся на заклик комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, долучившись до колективної акції «Оберіг для Героя». Як повідомили організатори, зміст акції спрямований на підтримку та підняття морального та бойового духу військовослужбовцям України, що боронять незалежність і цілісність країни.

Протягом двох тижнів діти разом з батьками працювали над написанням листів солдатам ЗСУ, виготовленням поробок, малюнків, що стануть оберегами нашим Героям.

В цих роботах – пошана та слова підтримки військовим, віра в Перемогу та світле майбутнє. Взяли активну участь й вихованці дошкільного підрозділу Гімназії. Ці чудові вироби неодмінно будуть оберігати наших воїнів, – впевнені малюки.

Віримо, що щирі дитячі почуття, втілені у ляльках-мотанках, аплікаціях, малюнках, зігріють любов’ю серця українських захисників та захисниць, і стануть для них справжнім оберегом.

У Запорізькій гімназії №19 відбулися численні заходи у рамках акції "16 днів проти насильства"
Учні Запорізької гімназії №19 взяли участь у Радіодиктанті Національної єдності