Учні, вчителі, батьки учнів Запорізької гімназії №19 фотографували щастя

Саме сьогодні, 20 березня, у Міжнародний день щастя, підведені підсумки великого конкурсу авторської фотографії учнів, вчителів та батьків учнів Запорізької гімназії №19 «Я фотографую щастя».

Про це розповів педагог-організатор освітнього закладу Андрій Єлькін.

– Проведення медіаконкурсів, де всі учасники освітнього процесу можуть проявити себе, для нашої гімназії – стала традиція. Кожного року ми пропонуємо цікаві конкурсні програми, коли наші учасники створюють візуальні, аудіо- та аудіовізуальні медіатексти, намагаючись розкрити ту чи іншу актуальну тему, – каже Андрій Єлькін.

За його словами, найбільш важливою складовою таких проектів є передбачена можливість об’єднувати зусилля представників усіх зацікавлених сторін. Поруч з вихованцями завжди працюють дорослі – вчителі і батьки. Вони є рівноправними учасниками творчого процесу.

Всі фотороботи 2023 розміщені в групі гімназії у соціальній мережі Фейсбук.

А на сторінці цієї новини ми розміщуємо світлини-переможці конкурсу.

Нагадуємо, що конкурсна програма здійснено з метою популяризації та розвитку учнівської творчості, стимулювання пізнавальної і соціальної активності громадян «Республіки Мрія», підняття престижу юнкорівських активностей та психологічної підтримки дітей під час війни Росії проти України.

Всі конкурсні світлини пройняті ідеями позитивізму, які транслюють впевненість, що навіть під час війни завжди залишається місце для радості, бадьорого настрою та натхнення!

Від редакції сайту медіахолдингу «Вісник Мрії» щиро вітаємо переможців!

Кращі роботи учнів Запорізької гімназії №19

1 місце – Кирило Павлюченко – Очі майбутнього. Darya Lebedinskaya – Кіт мріє про перемогу

2 місце – Марія Дмитренко – батьки як друзі, Василіса Терещенко – Без посмішки ніяк, Олександр Бачурський – Зробіть сірість щирістю!

3 місце – Кирило Павлюченко – Чарівний затишок, Тимофій Штеба – Планета Земля – територія Мрії. Марія Рябцева – Мій пухнастий друг

Кращі роботи вчителів Запорізької гімназії №19

1 місце – Валентина Єременко – Квіти для тебе. Тетяна Давиденко – Реве та стогне Дніпр широкий

2 місце – Надія Мадзій – Діалог з вічностю. Ірина Старова – Тясмінські хмари.

3 місце – Валентина Єременко – Патріот-мрійник. Ірина Старова – Тут живе кохання

Кращі роботи батьків учнів Запорізької гімназії №19

1 місце – Тіна Безлер – Любіть життя за схід і захід сонця. Марина Риндя – Наша майбутня зірка.

2 місце – Марина Риндя – Мої діти – моє життя! Дарья Линдя – Квіти — прекрасне чудо природи! Євген Риндя – Моя матуся на висоті

3 місце – Марина Риндя – Моя реакція на третю тривогу за годину 14.03.2023р. Світлана Ділігул – Велич Карпат.

Медіахолдинг “Вісник Мрії”

Запорізька гімназія №19

20 березня 2023

Міжнародний день щастя.