Організація літнього відпочинку

Шановні батьки!

Адміністрація гімназії повідомляє про прийняття Постанови Уряду від 09 травня 2023 р. № 462 “Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек”, “Український дитячий центр “Молода гвардіяˮ і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом “гроші ходять за дитиною” (далі – Постанова).

Метою експериментального проекту, який здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, є забезпечення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послугами з оздоровлення та відпочинку за принципом “гроші ходять за дитиною”.

У рамках цього проекту сім’ї з дітьми, які є малозабезпеченими та мають дітей, які належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї віком 7-18 років, зможуть отримувати кошти на оздоровлення та відпочинок дітей.

Щоб скористатися цією послугою, один з батьків (або особа, яка його/її замінює) дитини, місце проживання якої задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, можуть отримати картку із спеціальним режимом використання. На картку буде зараховано кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для дітей віком від 6 до 18 років.

Батьки або особи, які їх замінюють, можуть використати отримані кошти для придбання путівки на оздоровлення або відпочинок дитини в одному з 19 дитячих оздоровчих закладів вищої категорії, які розташовані в карпатському регіоні. Ці заклади відповідають вимогам Постанови і перебувають в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Ознайомитися детальніше з інформацією про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, у тому числі фото та іншими відомостями, можна за посиланням: https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search 

Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні і приєдналися до публічного договору з надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей: http://surl.li/hokke

З метою забезпечення реалізації експериментального проекту та надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку, Національна служба з соціальних питань пропонує дитячим закладам оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні (на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей) укласти додаткову угоду про приєднання до публічного договору. Цей договір буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Національної служби з соціальних питань і міститиме умови продажу послуг з оздоровлення та відпочинку отримувачам за рахунок бюджетних коштів.

Poryadok-organizatsii-

Spysok-na-lit.ozdor.2023_TVO

Dodatky

metod.rekomendatsii-1

Правила інформаційної гігієни під час війни
Звіт роботи директора
Previous Article
Next Article