Організація освітнього процесу в ЗНВК№19 з 02.11.2020р.

Шановні діти та батьки ЗНВК №19!

Добігають кінця осінні канікули, які розпочалися на тиждень раніше, ми знаємо, що ви вже втомилися відпочивати та з нетерпінням чекаєте початку навчальних занять.

Разом з тим, впевнені, ви уважно слідкуєте за епідеміологічною ситуацією у нашій країні і в Запоріжжі зокрема, тому , сподіваємося, розумієте, що, нажаль, зараз ми не можемо розпочати навчальний процес в очному режимі…

Тож які зміни чекають на нас з 02 листопада?

Учнів 1-4 класів ми чекаємо 02. 11 о 08.10 на шкільному подвір’ї , вони навчаються в очній формі.

Учні 5-11 класів тимчасово навчаються дистанційно. Впевнена, що ніяких труднощів не буде, адже в минулому році ми з вами успішно використовували таку систему. А для учнів 11 класів будуть організовані очні консультації з предметів, що складають на ЗНО/ДПА.

Що зміниться зараз?

Навчальний процес організовується у відповідності із розробленим розкладом уроків, не менше 50% уроків – в онлайн-режимі. На порталі NZ.UA (яким ви вже активно користуєтеся з вересня) в електронних щоденниках знайдете домашні завдання та посилання на корисні ресурси; а розклад онлайн – уроків буде розміщено на сайті школи у розділі дистанційне навчання.

Згадуємо простий і зручний застосунок ZOOM, який допоміг нам минулого разу, – саме на цій платформі будуть проходити онлайн-уроки.

Семикласники – для вас цікавинка- спробуємо освоїти ще й з платформу G Suite for Education

Якщо трапилося так, що ви не маєте засобів комунікаційного зв’язку , – не хвилюйтеся, ви зможете принести домашнє завдання у школу- у фойє є поштова скринька, ваші виконані завдання обов’язково передадуть вчителю.

Не забувайте щоденно інформувати класного керівника про стан здоров’я – це необхідна міра, поставтеся до цього, будь ласка, відповідально;

Пам’ятаємо про необхідність дотримання правил безпечного перебування вдома – бережіть себе і оточуючих!

Мудрий Соломон колись сказав: «Усе пройде, і це-також»

Тож пам’ятаймо про те , що все – тимчасово. Будьмо бадьорими і позитивними, бережімо себе і своїх близьких, зберігаймо спокій і гарний настрій, турбуймося про своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Квітни, рідна наша мово!
Як стати лідером. Як розвинути в собі лідерські якості?