5 правил успішного співробітника

Для того щоб досягти професійних висот необхідно дотримуватися певних правил.

1. Ніколи нікуди не спізнюватися. Опаздиванія можуть зіпсуй репутацію ділової людини.
  2. Завжди потрібно чарівно виглядати! Чарівно – значить чисто, акуратно, стильно, строго, продумано. Не можна, щоб хтось бачив пом’ятий сорочку, жирні плями на краватці, брудне взуття і т.д.
  3. Непотрібно залишати на завтра те, що можна було зробити ще вчора! Справи постійно накопичуються, тому все необхідно робити вчасно.
  4. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися! Освіта і самоосвіта ще нікому не зіпсували життя, навіть навпаки, допомогли піднятися кар’єрними сходами. Успішний чоловік завжди рухається в ногу з часом і науково-технічним прогресом.
  5. Ніколи не змішувати особисте життя з роботою! На війні – війна, на роботі – робота, а в любові – любов і головне це все не перемішувати.

У досягненні своїх професійних висот згадуйте правила Вільяма Білла Гейтса III, який заробив свій мільйонний статок на власних мізках і здібностях.

«Якщо Ви сіли в калюжу, це не провина ваших батьків, які не хничьте, вчіться на помилках».

«Будьте ввічливі з зубрилою і ботаніками. Не виключено, що незабаром ви будете працювати на одного з них ».

5 способів зняти стрес за кілька хвилин
Якщо дитина не хоче йти в школу ...