ЩО ПОЧИТАТИ ВІЛЬНИЙ ЧАС КОЛИ ПОРУЧ НЕМАЄ КНИЖКИ?

Любі читачі!

Пропоную до вашої уваги добірку гарних книжок, доступних для читання онлайн. Деякі з них можна прослухати або завантажити на свої пристрої.
Це веселі, дотепні, захоплюючі повісті для дітей.

Читайте із задоволенням!

Дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів

Повісті для дітей

Іван Андрусяк. «Кабан дикий — хвіст великий» (повість для дітей)

Іван Андрусяк «Стефа і її Чакалка» (Повість для дітей)

Галина Вдовиченко, “Мишкові миші” (казка-повість, уривки)

Леся Воронина. Книга “Суперагент 000: Таємниця золотого кенгуру” (читати та завантажити)

Повісті Лесі Ворониної: “Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9” та “Пастка для синьоморда, або Таємне Товариство Брехунів” (завантажити, читати та слухати)

Олександр Гаврош. Пригодницька повість “Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу” (читати, завантажити, слухати)

Сашко Дерманський, “Мрія Маляки” (уривок з книги “Маляка — принцеса Драконії”) – читати

Сашко Дерманський. “Казки дракона Омелька”

Сашко Дерманський, “Про двох бездомних джинів та один нічийний глек” – уривок з книги “Казки дракона Омелька”

Сашко Дерманський. Повість для дітей “Чудове Чудовисько” (слухати)

Анатолій Костецький. “Мінімакс — кишеньковий дракон, або день без батьків” (фантастично-пригодницька казка-повість)

Галина Малик, повість-казка з ілюстраціями “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” (читати та завантажити)

Зірка Мензатюк, «Таємниця козацької шаблі» (пригодницька повість)

Марія Морозенко. “Іван Сірко – великий характерник?

Марія Морозенко. “Іван Сірко – славетний кошовий” (читати)

Всеволод Нестайко. “В Країні Сонячних Зайчиків” (повість-казка)

Всеволод Нестайко. “Чарівне дзеркальце або Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків” (повість-казка)

Всеволод Нестайко. «В країні місячних зайчиків”, повість-казка

“Пригоди близнят-козенят” – казка Всеволода Нестайка

Всеволод Нестайко. Повість-казка “Пригоди журавлика” – з книги “Казкові пригоди і таємниці”.

Всеволод Нестайко. Повість-казка “Ковалі щастя, або новорічний детектив?” – з книги “Казкові пригоди і таємниці”.

“Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі, і чим це закінчилося” – з книги Всеволода Нестайка “Чарівний талісман”

Повість Всеволода Нестайка “Таємниця Віті Зайчика” з книги “Чарівний талісман”

Всеволод Нестайко. “Чарівний талісман” (повість) – читати, завантажити, слухати

Всеволод Нестайко, “Таємничий голос за спиною” (повість з книги “Неймовірні детективи”)