Звернення директора школи

Шановні колеги, батьки наших учнів та дошкільнят ЗНВК №19!

Ми наближаємося до завершення 2019-2020 навчального року. Згідно рекомендацій МОН України та структури навчального року школи  він закінчиться 29 травня.

У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, і наша школа не стала винятком.

Педагогічний колектив у короткі терміни освоїв он-лайн сервіси для дистанційного навчання і я вдячна своїм колегам за роботу в складних  стресових умовах.

Щира вдячність батькам, які стали нашими союзниками та помічниками  в налагодженні дистанційного навчання, підтримують дітей і педагогів в складному освітньому процесі.

Хочу заспокоїти всіх батьків і дітей: якщо дитина не встигла або не змогла засвоїти навчальний матеріал дистанційно, у вересні ми разом надолужимо пропущене.

А зараз продовжуємо працювати в дистанційному режимі.

Зберігайте душевний спокій! Бажаю усім витримки і міцного здоров’я!

Бережіть себе!

Директор школи       Г. Тандура

Звернення НБУ до громадян України
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЧИННИЙ