«Встав ранком, вмився, привів себе в порядок — і одразу ж ретельно прибери і свою планету!»

«Є таке тверде правило. Встав ранком, вмився, привів себе в порядок — і одразу ж ретельно прибери і свою планету!» – ці слова з “Маленького принца”  Антуана де Сент-Екзюпері, як ніколи були сьогодні актуальні для вчителів нашої школи.

Зранку вони вийшли на суботник, аби навести лад на подвір’ї школи-прибирати сміття та опале листя, адже утримувати школу та пришкільну ділянку в чистоті – це не тільки давня традиція школи, а невід’ємна потреба кожного, хто працює або вчиться в нашій школі.Чудова погода, гарний настрій та дружній колектив зробили цей захід не лише корисним, а й приємним.

Адміністрація ЗНВК №19 щиро дякує педколективу за роботу та пропаганду відповідального відношення до довкілля; сьогоднішній суботник- гарний приклад для усіх жителів нашого містечка!

Тренуємо мозок
Термін осінніх канікул подовжується