«Увага! Діти на дорозі»

29.09.2020 у ЗНВК № 19 відбулася зустріч учнів 5-А, 5-Б класів з інспекторами Управління патрульної поліції в Запорізький області Департаменту патрульної поліції Боголою А.М., Биковською І.П. на тему « Безпека на дорозі», в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі».

Тренінг відбувся у позитивній, пізнавальній , ігровій не вимушеній атмосфері, яка сприяла вільному та доступному засвоєнню інформації з правил безпеки на дорозі.

Інспектори використовували різноманітні форми включаючи учнів у навчальний процес.

Адміністрація школи висловлює подяку представникам Управління патрульної поліції за тісну співпрацю, а учасники освітнього процесу з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Тимчасовий перехід роботи школи на дистанційну форму навчання з 15.10.20 по 16.10.20 р.
НАКАЗ МОН №1146 від 16 вересня 2020 року