Супервізія НУШ

24.11.2021р. в Запорізький гімназії 19 Запорізької міської ради була проведена супервізія, метою якої є професійна підтримка педагога. Супервізор, доцент кафедри менеджменту освіти та психології Комунального закладу “Запорізький обласний інститут післядипломної освіти” Запорізької обласної ради Чемодурова Юлія Миколаївна, ознайомилась з професійною діяльністю вчителя початкових класів Параскевич Олени Володимирівни та обговорила проблеми впровадження ігрових, діяльнісних технологій в освітній процес Нової української школи.

Юлія Миколаївна спостерігала за діяльністю учнів під час ранкової зустрічі, уроків ЯДС, читання, математики.

Дякуємо Юлії Миколаївні, яка оцінила рівень роботи вчителя і надала консультативну допомогу з актуальних питань упровадження Концепції “Нової української школи”.

Зустріч з письменницею Мариною Павленко
Відновлення освітнього процесу з 15.11.2021.