ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗНВК №19

18.02.2021 відбулася зустріч учнів 5-А, 5-Б класів з інспекторами Управління патрульної поліції в Запорізький області Департаменту патрульної поліції Харулліною О.І.,Биковською І.П.,Боголою Г.М., на тему: «10 ГОЛОВНИХ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ».

Зміст тренінгу мав дуже корисну і цікаву інформацію:

• “ПДД”,
  • “Небезпечні речі”,
  • “Увага небезпека”,
  • “Незнайомець”,
  • “Підкуп”,
  • “Ні пари з уст”,
  • “Загроза”,
  • “Захисти свої речі”,
  • “Сам вдома”,
  • “Ні насильству”.

Ці правила безпеки були представлені ??учням в ігровій формі, що сприяло зацікавленому та доступному засвоєнню знань.

Атмосфера була позитивна, доброзичлива.

Цікаві, веселі та пізнавальні бесіди з теми «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО», були проведенні з вихованцями старших груп дошкільного підрозділу ЗНВК №19. Інспектори завітали до дітей, щоб нагадати про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Поліцейські ознайомили малюків з правилами, розповіли, як необхідно вести себе на перехресті, переходити вулицю, на що треба звертати увагу, та пограли у веселу гру.

Адміністрація школи висловлює подяку представникам Управління патрульної поліції за тісну співпрацю.

До нових зустрічей!

Творчість і Я