Підсумкова лінійка онлайн

А ви знаєте, що наприклад, в Норвегії прощання зі школою розтягується на кілька днів і включає в себе пішохідні процесії з піснями і танцями по вулицях міст. Молодь при цьому вбирається в яскраві костюми, найчастіше червоні.

В Швеції випускники катаються в відкритих вантажівках з логотипами школи на кузові, а іноді в якості “учнівського” транспорту виступають навіть трактори.

У Італії в святкуванні беруть активну участь не тільки підлітки, а й їхні батьки, які відриваються нітрохи не менше.

Весело в Китаї – там прийнято викидати з вікон предмети, що асоціюються з навчанням – ручки, зошити.

У США гуляють на випускний, причому це цілий світський раут з хлопцями в смокінгах і дівчатами в вечірніх сукнях.

А ось в Британії все серйозно – там відзначають тільки закінчення університету, а на шкільні свята особливо не відволікаються.

І хоча у цьому навчальному році все в світі інакше, ніхто не збирається на шкільних подвір’ях, але все одно, святу Останнього дзвоника – бути, вирішили учні 6а та 7а класу і провели спільну онлайн вечірку, присвячену закінченню навчального року.

Діти ділилися одне з одним ідеями щодо занять на карантині, надзвичайно цікавими були виступи батьків на цьому святі, учням вдалося поспівати, потанцювати, погратися разом; хоча й по різні сторони екранів, але свято вдалося!

До уваги батьківської громадськості
Публічний звіт директора 2020