Освітній процес для учнів 1-11 класів ЗНВК №19 на період з 11.01 по 24.01

1. Освітній процес організовано дистанційно за розкладом уроків на ІІ семестр 2020-2021 н.р.

2.Основними платформами для організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій є:

• Сайт  школи. Розділ «Дистанційне навчання»: розклади онлайн-уроків (синхронне навчання), розклад уроків (асинхронне навчання);
  • Платформа «Нові знання»: електронний журнал, електронний щоденник.
  • Проведення  онлайн уроків: Google клас. Відеозустрічі  Zoom – конференції.
  • Для проведення асинронних уроків: Google клас – публікація завдань, презентацій, відео до уроків, прикріплення робіт,  перевірка, оцінювання, коментування.
  • Оперативне інформування: Viber.
  • Альтернативними формами організації навчання (при наявності проблем у ТЗН) визначені: телефонні дзвінки, Messenger, Telegram, Viber,електронна пошта, консультування за телефоном.

3.Навчальні заняття проходять:

• у синхронному режимі;
  • в асинхронному режимі;

Відповідно до «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти» (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115: педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 % навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

4.Розподіл робочого часу в режимі використання технологій дистанційного навчання:

– уроки в синхронному режимі тривалістю не більше 1 конференції.

з 0900 до 1000 надання завдань учням, які навчаються в  асинхронному режимі.

з 1400 – 1530 – час для опрацювання завдань уроків, які проводяться в асинхронному режимі, онлайн консультації.

5.Домашні завдання розміщуються на сайті NZ «Нові знання», в електронних щоденниках учнів у розділі Дистанційне навчання, з обов’язковим інформуванням про кінцевий термін їх виконання.

6.Допустимий обсяг домашнього завдання на 1 навчальний день (розрахунковий час на виконання 1 предмета):

• 5–7 клас не більше 30 хвилин;
  • 8-9 клас не більше 40 хвилин;
  • 11 клас не більше 50 хвилин.

7.Електронний журнал заповнюється вчителями в день проведення уроку (зміст уроку, домашнє завдання, поточні оцінки, оцінки за письмові роботи виставляються до наступного уроку.

Тайм-менеджмент - мистецтво керувати часом