Оновлення в рубриці “Батькам майбутніх першокласників”

Оновлено рубрику “Батькам майбкутніх першокласників”

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Просимо вас визначитися з закладом освіти, в якому в 2021-2022 навчальному році буде навчатися ваша дитина та розпочати оформлення необхідних документів.

Прийом документів в 1 класи буде здійснюватися відповідно до «ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» , затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367, в якому визначено, що «органам місцевого самоврядування та місцевим органом виконавчої влади рекомендовано щорічно не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначати дату початку приймання заяв про зарахування. Такий строк не може бути меншим одного місяця». Тому дата прийому документів в перший клас буде оголошена на сайті школи після виходу відповідного розпорядження.

Зарахування до перших класів здійснюватиметься на безконкурсній основі.

Освітній процес  в перших класах відбуватиметься за програмою НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, розробленою під керівництвом  О. Я. Савченко.

Для зарахування дитини до 1 класу необхідно надати такі документи:

• ЗАЯВА одного з батьків або законного представника дитини, з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника
  • КОПІЯ свідоцтва про народження (під час надання копії пред’являється оригінал свідоцтва)
  • ОРИГІНАЛ медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (подається до 31.05.2021)
  • ОРИГІНАЛ довідки 063 ( карта щеплень)
  • ДОКУМЕНТ, що підтверджує проживання на території обслуговування навчального закладу (оригінал чи копію), за умови першочергового зарахування.
  • ВИСНОВОК інклюзивно – ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності).

Для оформлення медичних довідок вам необхідно звернутися до педіатра, з яким було заключено декларацію (за попереднім записом).

На першочергове зарахування до 1 класу мають право:

• діти, які проживають на території обслуговування ЗНВК №19

• діти, які є рідними братами та сестрами учнів, що вже здобувають освіту в закладі

• діти працівників ЗНВК№19

• випускники дошкільного підрозділу ЗНВК№19