До Дня захисника України, Дня Українського козацтва

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, спонукання роздумів про вияви патріотизму і мужності  в щоденному житті молодої людини та напередодні Дня захисника України, Дня Українського козацтва в школі були проведені наступні заходи :

–  в актовому залі ЗНВК №19 відбулася зустріч учнів 10-11 класів з представниками військової частини 3029 Національної гвардії : заступником командира роти бойового забезпечення  Грицюк В.В., солдатом Твердохліб В.О.

В ході зустрічі учні  ознайомились з умовами навчання в Академії Національної гвардії України .Переглянули відеофільм про життя курсантів, обговорили, якими якостями повинні володіти майбутні захисники Вітчизни.

Віталій Васильович  розповів учням про бойові дії на сході України, про свій шлях у війську, про особисті якості, які допомагали їм не зламатись у важких умовах, і продемонстрував  на власному прикладі незламність духу українського воїна.

Події останніх років змусили кожного українця відчути свою причетність до подій на Сході України, де вирішується доля і майбутнє нашої держави.  Тому всі ми повинні бути вдячні тим, хто відстоює, захищає її цілісність.

В класних колективах були проведені тематичні години за темами :

• 2-А кл.«Козацькому роду-нема переводу»( кл. керівник Тараненко Л.А.)
  • 3-А кл. « Україна в нас єдина, бережи ії, дитино!»( кл. керівник Андрійчишена О.В.)
  • 5-А кл « Ми за мир в Україні» ( кл. керівник Калошина Т.М.)
  • 5-В кл. усний журнал «Козацтво та Покрова Пресвятої Богородиці» (кл. керівник Єременко В.В)
  • 6-А кл. «Запорізькі козаки під Покровом Пресвятої Богородиці і-минуле та сучасне»(кл. керівник Мандзій Н.Ф.)
  • 6-В кл. «Історія українського козацтва» (кл. керівник Реутова М.В.)
  • 7-А кл. «Уроки славетної історії» (кл. керівник Давиденко Т.П.)
  • 7-Б кл. « Мужність українського народу» (кл .керівник Маямсіна О.М.)
  • 9-А кл.  «Історія українського війська» ( кл. керівник Старова І.В.)
  • 9-Б кл. «Моє героїчне Запоріжжя»(кл.керівник Мацакова О.В.)

Ми повинні знати свою історію , вшанувати пам’ять героїв , щоб будувати світле, мірне майбутнє.

Зустрічаємося, навчаємося, граємося, щоб навчати