Десятикласники обговорювали проблеми пожежної безпеки

В рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій у ЗНВК № 19 було проведено засідання круглого столу на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

Учні 10-А класу обговорили питання пожежної безпеки:

• причини виникнення пожеж;
  • дії населення при пожежі в будівлі;
  • первинні засоби пожежогасіння;
  • правила проведення евакуації;
  • знаки безпеки.

Старшокласники проаналізували статистику пожеж в Україні за 10 місяців 2019 року. Нажаль, вона не є оптимістичною.

Учень 10-А класу Гацький Ілля презентував свій відео ролик соціальної реклами, якій вже розміщено на шкільному Медіа холдингу «Вісник Мрії – Новий Формат».

Учні склали інструкції з пожежної безпеки для учнів молодших та старших класів. А підсумком даного заходу стала презентація колективної творчої роботи з пожежної безпеки.

Олена Кокоріна, педагог-організатор ЗНВК №19

Відбулися зміни в розподілі територій обслуговування
9 листопада - День української писемності та мови