День знань у дошкільнят ЗНВК 19.

Сьогоднi школяри святкували День знань, у нашому дошкільному підрозділі теж відбулося свято.
Малюки на уявних ракетах, гелікоптерах і літаках полетіли до країни знань. Там вони розповіли усім про свій дитячий садок веселим хороводом, грали у чудові веселі ігри. Наприкінці свята всі діти пройшли крізь чарівну павутину, яка перетворила молодші групи Ягідки та Сонечко на середні, а середню-Зірочок – на старшу. Малюки повернулися до своїх груп вже трішки дорослішими.

У День Знань 1 вересня малюки з групи Райдуга теж вирішили всіх привітати. Вони створили святкову листівку із своїми долоньками.

Шкільний медіахолдинг "ВМ-НФ" пропонує Вашій увазі репортаж про святкування Дня знань в Запорізькому НВК №19!
Про початок навчального року