Безпечна дорога до школи

Саме таку тему розглядали сьогодні разом з інспекторами Управління Патрульної Поліції в Запорізькій області учні 2 та 4 класів Запорізької гімназії № 19.

Вже не вперше завітали до нашого освітнього закладу інспектори Багола Ганна Миколаївна та Касьян Вікторія Павлівна. Їх заняття з дітьми завжди змістовні, цікаві, наповнені позитивними емоціями. Школярі в ігровій формі повторили Правила дорожнього руху: розглянули небезпечні дорожні ситуації, поміркували, як діти можуть допомогти дорослим бути уважними на дорозі, пригадали про світло відбивальні елементи на одязі, уявляли себе інспекторами дорожнього руху.

Вчителі акцентують увагу на користь та актуальність такої співпраці з Патрульною Поліцією. А діти з радістю чекають на нові зустрічі.

Реєстрація майбутніх першокласників
Запорізька гімназія №19 взяла участь у Всеукраїнському уроці з медіаграмотності