03.04 - ​Ігнатову Надію Сергіївну

25.04 - Дорошенко Ірину Володимирівну

30.04 - Міщенко Олену Миколаївну

Іванова Вікторія - талановита та обдарована художниця

Іванова Вікторія , учениця 7-Б класу Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 має художні здібності, вона талановита та обдарована дитина.

Її роботи неодноразово експонувалися в стінах школи - «Персональна виставка», виставка, присвячена Міжнародному дню 8 березня - та були представлені на виставках обласного та міського рівня.

Роботи Вікторії мають різноманітній жанр, в них відображена любов до природи, батьківщини. Дівчинка має міцні, ґрунтовні знання з образотворчого мистецтва, свідомо сприймає та відтворює візуальні образи, широко застосовує асоціаційні зв’язки між творами та життєвими явищами.

Вікторія має достатній рівень художньо-мистецького мислення, самостійно використовує набуті художні вміння, навички та власні здібності в художній діяльності.

Поздоровляємо ученицю 7-Б класу Іванову Вікторію за участь та перемогу в обласної виставки - конкурсі « Космічні фантазії», яка проводилась Запорізьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді « Грані», з метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань учнів у галузі природознавчих та гуманітарних наук.

За роботу «Загадка Всесвіту» в номінації « образотворче мистецтво» , за підсумками виставки-конкурсу , Вікторія нагороджена Дипломом ІІІ ступені.

Успіхів та творчого натхнення тобі, Вікторія, у подальших конкурсах!!

Потрібно багато вчитися, щоб небагато знати. Шарль Монтеск'є