Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Що робити, якщо підліток почав систематично вживати наркотичні чи алкогольні речовини?

Існують три основних способи поведінки батьків у цій  ситуації:
1. Ігнорувати вживання наркотиків чи алкоголю  дитиною.
2. Боротися з дитиною проти наркотиків та алкоголю.
3. Намагатися допомогти дитині.

Як допомогти дитині , яка приймає ці речовини?

Не панікуйте й не звинувачуйте себе у всьому. Треба спокійно розібратися й діяти в ситуації, в якій ви опинилися. Можна допомогти припинити споживання  алкоголю чи наркотиків. Ця залежність виліковна. Чим раніше проблему буде виявлено , тим більше шансів надати підлітку дієву допомогу. Не  сперечайтеся з дитиною, якщо вона прийшла в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Дочекайтеся, коли вона протверезіє і заспокоїться, і тоді поговоріть із нею.

Скажіть їй, що розумієте можливі причини, які штовхають людей до пияцтва чи наркотиків. Це не заохочення пияцтва й наркоманії, а спосіб довести до дитини те, що ви розумієте очевидне й готові до дискусії з цього питання.

Спробуйте зрозуміти істинні причини, які підштовхнули підлітка до вживання алкоголю чи наркотиків, і дійте більше в напрямі усунення цих причин.

Дайте дитині зрозуміти, що хоча вам не подобається те, що вона робить, ви любите її й надасте їй усю необхідну для здоров'я та безпеки підтримку.

Намагайтеся проводити більше часу зі своєю дитиною. Беріть участь у її справах, допомагайте їй робити домашні завдання, спробуйте розділити її хобі, вигадайте нову цікаву справу, якою ви зможете займатись разом.

Не намагайтеся задобрити її грошима. Ви не зможете купити власну дитину, а наркодилери дуже люблять дітей із грошима.

Бажаємо вам пильності, чуйного відношення до вашої дитини і все буде гаразд!

Всякий порок є наслідок неробства. П. Курье