gototop

Вітаємо з Днем Народження!

 

03.04 - ​Ігнатову Надію Сергіївну

04.04 - Зеленіну Галину Володимирівну

04.04 - Кадніковкіну Аліну Сергіївну

13.04 - Міщенко Ларису Василівну

16.04 - Буркот Ларису Петрівну

17.04 - Жидкова Юрія Миколайовича

17.04 - Єрмоліну Олену Вікторівну

20.04 - Єлькіна Андрія Вячеславовича

23.04 - Оверчук Людмилу Василівну

23.04 - Малишенко Світлану Анаталіївну

25.04 - Дорошенко Ірину Володимирівну

30.04 - Міщенко Олену Миколаївну

Поради батькам, що робити, якщо ви дізналися, що ваша дитина спробувала якийсь наркотик?

Коли дорослі дізнаються про те, що підліток спробував наркотики, вони часто впадають у паніку, а їхня реакція коливається від провини  («Раніше мені треба було думати про дитину») до злості («Він у мене ременя отримає і з дому не вийде»). Але ні пасивність, ні агресивність не допоможуть підлітку. Якщо вже так трапилось, потрібно пам'ятати дві речі:                

  • Експериментування далеко не завжди веде до залежності.
  • Ви можете використати свій батьківський вплив, щоб запобігти переростанню експерименту у звичку. 

За даними всеукраїнського опитування, 14% пятнадцятирічних підлітків випалили за своє життя всього одну-дві сигарети. Тобто кожна сьома дитина, яка вирішила спробувати палити, пересвідчилася, що це дійсно бридко, і більше не має наміру продовжувати це заняття. Не всі це знають, але нелегальні наркотики під час першого вживання, як правило, також викликають неприємну реакцію.

І тут важливо кому повірить підліток – собі, своєму організму, або групі однолітків, які переконають його, що «треба набратися сили волі» й пригнітити природну реакцію організму в ім'я якогось «кайфу». Дуже важливо поговорити з підлітком у той час, коли він почав експериментувати, і детально розпитати його про ті відчуття, які він пережив.

Одноліткам він може сказати, що все було класно, але якщо ви по доброму розпитаєте його, він розкаже вам істинну реакцію. І тоді спробуйте спрямувати його міркування в тому напрямі, щоб він став довіряти не словам (чиї вони б не були, ваші чи його однолітків), а собі, своєму організму.

Лінь - це іржа розуму і тіла; ключ, яким часто користуються, завжди блищить, як новий. Лінь починається павутинними путами, а кінчає залізними ланцюгами. Б. Франклін

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com