gototop
Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

Вітаємо з Днем Народження!

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Структура ПК

Руководство ПК

Ревенько Олег Алексеевич

Председатель профсоюзного комитета

Учитель физики

 

Жидков Юрий Николаевич

Заместитель председателя
профсоюзного комитета

Учитель физкультуры

КМК

Комиссия по вопросам культурно-массовой, спортивной работы, оздоровления

Погорелова Надежда Федоровна

Председатель

Учитель русского языка и литературы

 

члены комиссии


Бейко Эллина Владимировна

Воспитатель-методист

Грицаенко Людмила Ивановна

Воспитатель

Дорошенко Ирина Владимировна

Кладовщик

КСЗ

Комиссия по вопросам социальной защиты членов профсоюза

Бутко Ирина Владимировна

Председатель

Учитель истории

 

члены комиссии

 

Лавринович Ирина Юрьевна

учитель украинского языка и литературы

 

Шевченко Таисия Викторовна

Воспитатель

Малеванко Валенитина Витальевна

Заместитель директора

КОТ

Комиссия по охране труда профсоюзного комитета

Давиденко Татьяна Павловна  

Председатель

Учитель истории

 

члены комиссии

 

Короткова Марина Львовна

Ст.мед.сестра

Федченок Людмила Александровна

Воспитатель-методист

КОР

Комиссия по организационной работе

Кокорина Елена Николаевна

Председатель

Педагог-организатор

 

члены комиссии

 

Воинова Светлана Анатольевна

Воспитатель

Сычева Ольга Анатольевна

Помощник воспитателя

Оверчук Людмила Васильевна

Библиотекарь

РК

Ревизионная комисcия

Ланкина Тамара Валентиновна

Председатель

учитель начальных классов

 

члены комиссии

 

Бей Юлия Владимировна

Психолог

Горская Ирина Спиридоновна

учитель математики

Юдина Светлана Владимировна 

учитель начальных классов

СК

 

Счетная комиcсия

Верезовская Ольга Ивановна 

Председатель

учитель начальных классов

 

члены комиссии

 

Шумова Ирина Георгиевна 

заместитель директора

Краснова Валентина Леонидовна

учитель начальных классов

Юдина Светлана Владимировна 

учитель начальных классов

Справжнє освіту видобувається тільки шляхом самоосвіти. Н.А. Рубакин

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com