10.12 - Мацакову Олену Василівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Інноваційна діяльність школи

1) Управління процесом особистісного розвитку учня шляхом створення сприятливих умов його життєдіяльності за інтересами, запитом та здібностями через диференційовані динамічні групи  – ППД заступника директора школи з ВР Болкової З.В.

2) Формування особистості учня в структурі шкільного самоврядування – ППД класного керівника 3 – Б класу  Параскевич О.В.

3) Система роботи бібліотекаря з розвитку пізнавальних інтересів та здібностей молодших школярів до читання – ППД бібліотекаря школи Оверчук Л.В.

4) Створення шкільного медіа освітнього простору «Вісник Мрії – новий формат», як засіб формування екологічної культури школярів -   ППД  виставка Сучасні освітні заклади України м. Київ.

5) Моніторинговий супровід якості освіти загальноосвітнього навчального закладу на основі автоматизації управлінської діяльності – ППД виставка  Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій (диплом з відзнакою) м. Черкаси.

6) Створення порталу само моніторингу педагогічної діяльності – ППД директора школи Тандури Г.О.

7) Моніторинговий супровід якості освіти учнів та результативність роботи школи на основі комп’ютерної бази даних школи – ППД  директора школи Тандури Г.О.

8) "Створення системи роботи з формування громадянина України на уроках історії та у позаурочний час" - з досвіду роботи Старової І.В.

9) "Персональний сайт вчителя - інтерактивне середовище для роботи з дітьми." Автор Н.Ф.Мандзій

10) "Створення умов національно- патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах школи - комплексу" - Малохатько В.І. та ін.

11) “Освітній простір шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» як платформа для формування медіа інформаційної грамотності учнів в контексті їх екологічної культури" - Єлькін А.В.

Вік живи - вік учись, дурнем і помреш. Російське прислів'я.

тел. 721-42-68