gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Історія музею

Музей історії школи «Пам’ять поколінь»

Музей був заснований у 2004 році напередодні святкування 50-річного ювілею школи під  безпосереднім керівництвом та  при активній участі директора ЗНВК №19 Тандура Г.О.
 Разом з класними  керівниками   учні школи провели величезну роботу зі збору, реставрації та оформленні великої кількості  материалу про історію нашої школи, яка утворилася після злиття української школи № 19 та руської школи № 49 у 1954 році.

З вересня 2004 року роботою музею керує вчитель історії Бутко Ірина Володимирівна.

Експозиція шкільного музею «Пам’ять поколінь» включає наступні розділи:
                
 

Історія становлення школи

    На стендах та вітринах представлені документи, фотографії, які свідчать про найбільш значущі події в історії школи з моменту її відкриття до нашого часу.
    В музеї представлена діяльність дев’яти директорів школи: Долина С.М., Кимлач В.М., Ігнатович О.С., Мухін І.І., Олійник М.З, Кузьменко В.І., Гринь Л.Д., Гужва М.Г., Тандура Г.О. Основні події та зміни, які відбулися під час керівництва школою, внесок кожного з них в історію нашого учбового закладу представлені в численних документах та фотографіях.
    Наш музей зберігає в пам’яті поколінь імена вчителів-ветеранів, які віддали та віддають школі свою енергію, знання та любов до дітей. В музеї створена картотека, в якій узагальнені усі відомості про ветеранів, що дає можливість нам не тільки пам’ятати, але й турбуватися про кожного з педагогів.

 

Історія туризму та спорту

  Велику роль в школі для фізичного розвитку учнів відігравали туризм та спорт. Учні школи багато подорожували країною та брали участь у різноманітних турнірах та змаганнях районного, міського та республіканського рівня, неодноразово будучи призерами, про що свідчать кубки, дипломи та грамоти, які є в експозиції.

   Одним з засновників гри «Зарниця», яка була улюбленою для мільйонів школярів, був вчитель НВП нашої школи Курбатов Георгій Якович.

 

 

Історія створення організації  «Республіка Мрія»

 Особливе місце в музеї відведено стенду, який присвячений дитячо-юнацькій громадській організації «Республіка Мрія», яка була створена 19 жовтня 2002 року за ініціативою директора ЗНВК № 19 Тандура Г.О. Засновником та куратором організації «Республіка Мрія» є вчитель хімії Єлькін А.В. До складу Республіки входять учні всієї школи. На стенді розміщені: символіка організації, фотографії, які відображують повсякденне життя громадян республіки, призи та грамоти за участь у проекті «Вісник Мрії – новий формат» ЗНВК № 19.Наші досягнення

Окремий стенд розповідає про участь та перемоги наших учнів  в театральних конкурсах, спортивних змаганнях та  турнірах, олімпіадах. Можна ознайомитись з великою кількістю грамот, якими нагороджені наші призери.

 


У 2011 році музей поповнився  новими стендами:                                        

1.     Наші вчителі

2.     Наша адміністрація

3.     Наші вчителі- ветерани

На цих стендах розміщені фотографії вчителів та адміністрації, які працювали та працюють в теперішній час у ЗНВК № 19.

 

В музеї розроблені такі тематичні екскурсії:

1.     Оглядові екскурсії для учнів початкової, середньої та старшої школи.
2.     Історія становлення школи.
3.     Історія шкільних традицій.
4.     Наші вчителі-ветерани.
5.     «Республіка Мрія».
6.     Наші досягнення.

Екскурсії проводяться учнями, які входять до активу музею.

В теперішній час готується відкриття двох нових експозицій:
1.     Випускники, якими пишається школа.
2.     Наступність поколінь.

 

 

 Зали музею:  Шановні випускники!

Школа завжди рада бачити вас! Якщо ви можете поповнити експозиції музею своїми фотографіями зі шкільного життя, щоденниками, шкільними зошитами та іншими матеріалами, то ми з радістю приймемо цей дар. Якщо ви готові поділитися своїми спогадами про шкільне життя, ваших досягненнях або досягненнях ваших однокласників – чекаємо на вас!

 

Лінь - це іржа розуму і тіла; ключ, яким часто користуються, завжди блищить, як новий. Лінь починається павутинними путами, а кінчає залізними ланцюгами. Б. Франклін

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com