gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Покровський ярмарок пройшов на філії № 3

У цьому році 11 жовтня дошкільне відділення та школа проводили власні  святкові програми у музичній залі, яка просто не вмістила  усіх учасників, але торгівлю організували разом на подвірї школи. Програма середньої ланки складалася з пісень, танців, віршів та веселих сценок. Після святкової програми усі розпочали готуватися до ярмарку – виносили столи, розкладали смаколики.

Детальніше...

Як бути першим – демонстрували на філії № 3

Перші учні Нової української школи приймали вітання із отриманням офіційного звання «першокласники». 10 жовтня цього року  прекрасна традиція нашої школи об’єднала в веселе коло найменших наших учнів, їх дорослих друзів: вчителів  та батьків. Цього дня на філії № 3 відбулося свято «Посвята в першокласники».

Детальніше...

Терміново потрібна допомога!

 

Учениця 9-Б класу ЗНВК№19 Компанієць Катерина протягом декількох років мужньо бореться з тяжкою хворобою. Наприкінці вересня Катерині був поставлений діагноз - остеогенна пухлина. Зараз дитина потребує обстеження у Київській клініці. Родина Катерини багатодітна, має складне матеріальне становище та потребує нашої допомоги для обстеження та лікування доньки. Не будемо байдужі до чужої біди.

Реквізити:

Мітинг - 75-річчя визволення Запоріжжя

Завершив виробництво чергового репортажу. Друзі! Велике спасибі всім, хто брав участь в цьому важливому заході! Вірність традиціям - запорука наших перемог у подоланні будь-яких труднощів!
Від імені колективів Шкільного медіахолдингу "ВМ-НФ" висловлюю щиру подяку організаціям, які підтримують зв'язок з нами і діють в унісон! Молодці! Так тримати! )

10 жовтня на території Запорізького НВК №19

Яскравий, святковий, вражаючий день! Обов'язково запам'ятається надовго.

10 жовтня на території Запорізького НВК №19, в Республіці Мрія, відбулося безліч значних заходів. З ранку учні школи та вчителі взяли участь у районному мітингу, присвяченому 75-річчю визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.

У другій половині дня школа радо вітала гостей, жителів мікрорайону, на традиційному Покровському ярмарку "Республіки Мрія". Жвава торгівля солодощами, веселі концертні номери, пісні і танці, спілкування справжніх друзів - все піднімало настрій присутніх. Ближче до вечора відбувся концерт творчих колективів Шевченківського району, центру дитячої та юнацької творчості, по-справжньому професійних артистів, які порадували публіку чудовим виконанням народних танців і пісень. Родзинкою концерту стала участь в ньому знаменитої "Співочої ескадрильї" Геннадія Чернова.

Організатори святкового концерту, присвяченого Дню захисника України, районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району, публічне акціонерне товариство "Мотор Січ", депутати міської та обласної ради, постаралися, щоб районне свято пройшло на найвищому рівні.

Молодці! Чудове Свято! Так тримати! )

Більше фото за посиланням на Facebook

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 654
Перегляди статей 1006190
Варто було б безперервну неробство помістити серед мук пекла, а її помістили в число блаженств раю. Ш. Монтеск'є

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com