• Наші вихованці

29.05 - Мандзій Надію Федорівну

29.05 - Бугарь Інну Анатоліївну

До другої річниці Революції Гідності

До другої річниці Революції Гідності  22-23 лютого у школі вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, активістів, які загинули 18-20 лютого 2014 року, відстоюючи ідеали Революції Гідності. Для учнів 5-9 класів проведено виховні години, під час яких педагоги розповіли про героїчні події та долі таких різних людей. У майбутніх підручниках історії фахівці присвятять Майдану достойне місце, бо саме ці події поклали початок формуванню справжньої незалежності України, нагадали українцям, що тільки від нас залежить і сьогодення і майбутнє. Мета  проведених у школі заходів - вшанування та збереження пам’яті про подвиг наших сучасників, формування у учнів громадської позиції, виховання відповідальності та патріотизму.

Учнів початкової ланки було залучено до вивчення козацьких традицій, виховання дітей на засадах козацької педагогики. Вчителем 1-а(ф) класу Джгаркавою Л.Г. проведено квест «Ну-мо, козачата!» для учнів 1-2 класів філії № 3.

З ледачого, нерухомої людини сама прихильна доля, подібно самому старанному гончар без верстата, не створює нічого, крім шлюбу. Т. Карлеіль