03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

«5-й элемент» опять впереди!

З ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та ЗОІППО 18.12.2014  у Запорізькому національному університеті  відбувся регіональний семінар «Науково-методичні засади запровадження он-лайн технологій навчання в освітніх закладах».

Перед учасниками виступили виконуючий обов'язки директора Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Захарчук Віктор Миколайович, перший проректор ЗНУ, доцент, кандидат юридичних наук Бондар Олександр Григорович, засновник Школи сучасних знань Гура Олександр Григорович, начальник відділу зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Запорізькій області Баришева Юлія Володимирівна.

У рамках семінару відбулося нагородження учнів та вчителів Запорізької області, які протягом 2014 року брали активну участь у різноманітних обласних заходах та показали найкращий результат. Спонсором заходу та нагородження учнів і вчителів виступила компанія «Київстар».

В  номінації «Розвиток медіаосвіти .Переможці медіа фестивалю 2013-2014 н.р.» були нагороджені і представники нашої школи, учні 10-а класу (кл.керівник Погорєлова Н.Ф) за створення роботи   «Газета «П’ятий елемент» в рамках участі у Медіафестивалі для учнів 2014 р. в номінації «Кращий друкований журнал (газета)». Учні одержали від компанії Київстар новенькі смартфони.

Вітаємо з перемогою та зичимо нових творчих злетів!

Лінь є дочка багатства і мати бідності. П.Декурсель