gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Паляниця

    У цьому році «Запорізький обласний Центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради запропонував учням Запоріжжя та області взяти участь  у обласному етапі  Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця».

       Під час підготовки до участі у фестивалі вихованці, учні, педагоги та батьки філії № 3 ЗНВК № 19  створили власними руками експонати, які стали основою куточку бережливого відношення до хліба. Це різноманітні хлібні вироби (короваї, українські паляниці, різноманітна випічка з патріотичною символікою, снопики зернових культур), яки разом з рушниками, оберігами, фотографіями стали єдиною експозицією у кабінеті 3-а(ф) класу.

    Куточок получив назву «Українська паляниця», девізом обрано слова «Від зернини- до хлібини».

       Керівником проекту стала вчителька географії та екології рідного краю Приходько Валентина Іванівна. Активну участь у створенні експозиції брали класоводи 3 та 4 класів Мозгіна Наталя Євтихіївна та Джгаркава Лідія Григорівна, вихователі дошкільного відділення. Кращій експонат – сноп хліба, створенний з тіста, який став учасником обласного етапу фестивалю, виготивила Айкіна Яна Олександрівна - працівник закладу та мати учениці 7-б(ф) класу.

        Було зібрано фотоматеріали, матеріали, що відображають зв'язок з історією, обрядами степової місцевості, відродженням традицій випікання хліба та короваїв  на Запорізькій землі. Учнями створено буклети, в яких зібрано прислівя та приказки про хліб, загадки, прикмети на добрий врожай. Особлива увага приділялася у буклетах пропаганді відповідального ставлення до хліба та поваги до праці хліборобів.

       Розпочато роботу з підготовки екскурсій по куточку, які будуть проводити учні 7-х класів. У перспективі роботи куточку - збір розповідей про знаних хліборобів Запорізької області, проведення екскурсій на придприємства міста, профорієнтаційна робота, щодо інформування учнів про сучасні професії, які повязані із хлібом,

 

      Окремий куточок присвячений трагедії Голодомору 1932-33 років на Україні. У памяті українського народу память про жертви тих страшних часів повинні залишитися назавжди.

         Педагоги надали на конкурс власні сценарії проведення масових заходів та свят з питань пропаганди хліборобської професії, формування творчої особистості - справжньою господаря землі - здатного працювати в нових ринкових умовах.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 670
Перегляди статей 1124241
Школа - це місце, де шліфують булижники і гублять алмази. Роберт Ингерсолл

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com