03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2013»

Організаторами виставки виступили  Департамент освіти і науки, молоді та спорту України Запорізької обласної державної адміністрації та Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2013» проходила у рамках ІV Міжнародного освітнього форуму «Особистість в єдиному освітньому просторі».

Мета виставки :

• залучення педагогів до діяльності щодо розробки нового змісту, новітніх педагогічних технологій, організаційних форм дошкільної, початкової та загальної середньої освіти;
  • розповсюдження перспективного педагогічного досвіду серед педагогічних працівників Запорізької області, пошук і підтримка творчих педагогів та педколективів;
  • створення науково-методичного простору для об’єднання педагогів з метою подальшої співпраці через обмін професійним досвідом;
  • розвиток комплексної взаємодії із соціумом, залучення позабюджетних засобів для вирішення завдань освіти;
  • розвиток соціального партнерства, актуалізація освітніх проблем, підвищення інформованості соціуму про сучасний стан системи освіти.

У виставці прийняли участь понад 140 закладів освіти області різних типів та форм власності, серед них 10 позашкільних закладів міста та області, 14 дошкільних навчальних закладів, 3 видавництва, Дизайн-студія з комплексного оформлення навчальних закладів «Яра».

Виставка складатиметься з наступних тематичних номінацій:

1. Компетентнісний підхід в освітній діяльності сучасних освітніх закладів.

2. Інноватика в принципах і механізмах функціонування освітнього закладу.

3. Інновації в системі післядипломної педагогічної освіти

На виставці були презентовані здобутки освітян області в галузі освітянської діяльності, досвід упровадження інноваційних педагогічних технологій, нових методик навчання і виховання.

Наша школа презентувала наробки у другої номінації за темою «Створення системи безперервної освіти в ЗНВК№19 як фактор забезпечення самореалізації всіх учасників навчально-виховного процесу». Автори досвіду: Тандура Ганна Олександрівна, директор ЗНВК№19; Погорєлова Надія Федорівна, вчитель російської мови та літератури; Давиденко Тетяна Павлівна, вчитель історії; Єлькін Андрій Вячеславович, керівник проекту «ВМ-НФ».

З результатами, Запорізький навчально-виховний комплекс №19 був нагороджений ДИПЛОМОМ за вагомий внесок у розвиток інноваційного освітнього простору та участь у ІV обласної виставці «Освіта Запорізького краю – 2013».

Лінь, звичайно, найбільша перешкода до розвитку наших здібностей. Е.Делакруа