Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Конкурс социальной рекламы

В ЗНУ відбулося нагородження переможців конкурсу соціальної реклами

Важко собі уявити щасливу людину, яка не має здоров’я. Адже це саме головне, що повинно у нас бути. Саме тому пропаганда здорового способу життя не тільки робить людину щасливішою, а й додає сили та наснаги жити...

Учні ЗНВК №19  розуміють, яку шкоду приносять погані звички: тютюнопаління, алкоголь; і всіляко використовують свої знання й приймають участь у різноманітних конкурсах. Завдяки своїй активності й небайдужості, за допомогою власно створених відеороликів учасники загальношкільного медіаосвітнього проекту "ВМ-НФ" Анна Суздальцева, Назар Левада, Аліна Міфтахова та Тетяна Науменко змогли показати на прикладі, як треба берегти своє життя і наскільки смертельними є шкідливі звички. І тому наші конкурсанти були запрошені на урочисте нагородження  переможників соціальної реклами "Збережемо майбутнє молоді".

Церемонія проходила 17 грудня 2012 року в Запорізькому національному університеті. Зустріч розпочалася о 15.00 в актовій залі. Після декількох трансляцій відеороликів  зі вступним словом виступив ректор ЗНУ Микола Фролов. Він зазначив, що конкурс є соціально значимим і підкреслив, що університету потрібні такі чуйні  діти, які переймаються цією проблемою. А заступник міського голови Юрій Каптюх, зауважив, що конкурс буде проходити до тих пір, поки дана біда не омине рідне Запоріжжя. Окрім цього він вручав всім учасникам почесні дипломи.

Так, наша школа вже в котрий раз заявила про себе своїми талантами та досягненнями. Тому ми щиро вітаємо  юнкорів "ВМ-НФ"  з перемогою та бажаємо успіхів!!!

Таїсія Штанько, менеджер Проекту ВМ-НФ

Хто розраховує забезпечити собі здоров'я, перебуваючи в ліні, той чинить так само безглуздо, як і людина, яка думає мовчанням удосконалити свій голос. Плутарх