gototop

Вітаємо з Днем Народження!

03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Конкурс социальной рекламы

В ЗНУ відбулося нагородження переможців конкурсу соціальної реклами

Важко собі уявити щасливу людину, яка не має здоров’я. Адже це саме головне, що повинно у нас бути. Саме тому пропаганда здорового способу життя не тільки робить людину щасливішою, а й додає сили та наснаги жити...

Учні ЗНВК №19  розуміють, яку шкоду приносять погані звички: тютюнопаління, алкоголь; і всіляко використовують свої знання й приймають участь у різноманітних конкурсах. Завдяки своїй активності й небайдужості, за допомогою власно створених відеороликів учасники загальношкільного медіаосвітнього проекту "ВМ-НФ" Анна Суздальцева, Назар Левада, Аліна Міфтахова та Тетяна Науменко змогли показати на прикладі, як треба берегти своє життя і наскільки смертельними є шкідливі звички. І тому наші конкурсанти були запрошені на урочисте нагородження  переможників соціальної реклами "Збережемо майбутнє молоді".

Церемонія проходила 17 грудня 2012 року в Запорізькому національному університеті. Зустріч розпочалася о 15.00 в актовій залі. Після декількох трансляцій відеороликів  зі вступним словом виступив ректор ЗНУ Микола Фролов. Він зазначив, що конкурс є соціально значимим і підкреслив, що університету потрібні такі чуйні  діти, які переймаються цією проблемою. А заступник міського голови Юрій Каптюх, зауважив, що конкурс буде проходити до тих пір, поки дана біда не омине рідне Запоріжжя. Окрім цього він вручав всім учасникам почесні дипломи.

Так, наша школа вже в котрий раз заявила про себе своїми талантами та досягненнями. Тому ми щиро вітаємо  юнкорів "ВМ-НФ"  з перемогою та бажаємо успіхів!!!

Таїсія Штанько, менеджер Проекту ВМ-НФ

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 622
Перегляди статей 970898
Розумні люди вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали. Східне вислів

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com