03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

Склад оргкомітету

ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка у 2012 – 2013 навчальному році

Вітковська Н.В. – голова оргкомітету Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, начальник управління освіти і науки;

Романчук Р.О. – заступник голови оргкомітету Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, завідувач інформаційно-аналітичним методичним центром департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;

Заварзіна Т.В. – член оргкомітету, директор Запорізької гімназії «Контакт»;

Білоножко О.М. – член оргкомітету, методист ІАМЦ.

В ІІ (міському) етапі конкурсу взяли участь переможці І (шкільного) етапу. З нашої школи в конкурсі приймали участь  Шуміцька Євгенія, учениця 11 – А класу (вчитель Зеленіна Г.В.), та Згама Анастасія, учениця 9 – А класу (вчитель Харенко Т.І.). Вони гідно представили ЗНВК №19 на цьому конкурсі. Роботи дівчат були одними з найкращих, незважаючи на те, що навчаються вони в російськомовній школі. Шуміцька Євгенія посіла ІІІ місце, а Згама Анастасія – ІІ місце у конкурсі. Дівчата ще раз підтвердили високе звання відмінниць ЗНВК №19.

Адміністрація школи вітає своїх вихованців з перемогою та висловлює подяку вчителям української мови та літератури Зеленіній Галині Володимирівні і Харенко Тетяні Іванівні за сумлінну працю з якісної підготовки учениць до конкурсу.

Лінь - це іржа розуму і тіла; ключ, яким часто користуються, завжди блищить, як новий. Лінь починається павутинними путами, а кінчає залізними ланцюгами. Б. Франклін