Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Конкурс ім. Тараса Шевченка

Склад оргкомітету

ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка у 2012 – 2013 навчальному році

Вітковська Н.В. – голова оргкомітету Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, начальник управління освіти і науки;

Романчук Р.О. – заступник голови оргкомітету Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, завідувач інформаційно-аналітичним методичним центром департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;

Заварзіна Т.В. – член оргкомітету, директор Запорізької гімназії «Контакт»;

Білоножко О.М. – член оргкомітету, методист ІАМЦ.

В ІІ (міському) етапі конкурсу взяли участь переможці І (шкільного) етапу. З нашої школи в конкурсі приймали участь  Шуміцька Євгенія, учениця 11 – А класу (вчитель Зеленіна Г.В.), та Згама Анастасія, учениця 9 – А класу (вчитель Харенко Т.І.). Вони гідно представили ЗНВК №19 на цьому конкурсі. Роботи дівчат були одними з найкращих, незважаючи на те, що навчаються вони в російськомовній школі. Шуміцька Євгенія посіла ІІІ місце, а Згама Анастасія – ІІ місце у конкурсі. Дівчата ще раз підтвердили високе звання відмінниць ЗНВК №19.

Адміністрація школи вітає своїх вихованців з перемогою та висловлює подяку вчителям української мови та літератури Зеленіній Галині Володимирівні і Харенко Тетяні Іванівні за сумлінну працю з якісної підготовки учениць до конкурсу.

Неправильне знання гірше, ніж незнання. А. Дістервег