04.10 - Аскольдову Інну Василівну

Склад оргкомітету

ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка у 2012 – 2013 навчальному році

Вітковська Н.В. – голова оргкомітету Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, начальник управління освіти і науки;

Романчук Р.О. – заступник голови оргкомітету Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, завідувач інформаційно-аналітичним методичним центром департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;

Заварзіна Т.В. – член оргкомітету, директор Запорізької гімназії «Контакт»;

Білоножко О.М. – член оргкомітету, методист ІАМЦ.

В ІІ (міському) етапі конкурсу взяли участь переможці І (шкільного) етапу. З нашої школи в конкурсі приймали участь  Шуміцька Євгенія, учениця 11 – А класу (вчитель Зеленіна Г.В.), та Згама Анастасія, учениця 9 – А класу (вчитель Харенко Т.І.). Вони гідно представили ЗНВК №19 на цьому конкурсі. Роботи дівчат були одними з найкращих, незважаючи на те, що навчаються вони в російськомовній школі. Шуміцька Євгенія посіла ІІІ місце, а Згама Анастасія – ІІ місце у конкурсі. Дівчата ще раз підтвердили високе звання відмінниць ЗНВК №19.

Адміністрація школи вітає своїх вихованців з перемогою та висловлює подяку вчителям української мови та літератури Зеленіній Галині Володимирівні і Харенко Тетяні Іванівні за сумлінну працю з якісної підготовки учениць до конкурсу.

Коли придумуєш щось сам, високий шанс нічого не придумати. Але коли живеш чужим розумом, вже точно нічого не придумаєш. Ніколи не роби те, що роблять інші. Це на 100% прирікає на невдачу. А.М. Будкер