Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Медиафестиваль Москва-Запорожье

Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від   06.12.2011№ 862 «Про проведення в 2011/2012 навчальному році  медіафестивалю «Москва-Запоріжжя» та з метою забезпечення  всебічної підготовки дітей та молоді  до безпечної та ефективної взаємодії  з сучасною системою медіа, формування у них медіа-обізнаності, медіа-грамотності і медіа-компетентності відповідно до їх вікових і індивідуальних особливостей,  заохочення й підтримки педколективів та учнів, які активно та ефективно   використовують  сучасні ІКТ, у Запорізькій  області пройшов медіафестиваль.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності області, у т.ч. й сільської місцевості, за тематичними напрямами: «Безпечне дитинство - майбутнє країни. Попередити. Врятувати. Допомогти», «Здоровий спосіб життя», «Надії і проблеми ХХІ століття», «Моральний вчинок» подали власноруч створені блоги, електронні молодіжні журнали, анімаційні фільми, рекламні ролики; фільми, зняті з мобільного телефону  тощо.

Усього у медіафестивалі взяли участь 79 загальноосвітніх, позашкільних, приватних навчальних  закладів, підготувавши 278 робіт у п’яти номінаціях.

Від міста Запоріжжя взяли участь у медіафестивалі класичний ліцей, школи №3, №15, №18, №19, №34, №38, № 47, № 52, № 62, №71, №75, № 92,  № 93, № 98, №99, №107, "Ейдос",  ОРТ «Алєф», міський Палац дитячої та юнацької творчості.

ПІДСУМКИ  МЕДІАФЕСТИВАЛЮ «МОСКВА – ЗАПОРІЖЖЯ»

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ ДРУКОВАНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЖУРНАЛ»

У номінації «Кращий друкований молодіжний журнал» взяли участь 23 роботи.

Кращі роботи:

Ліцейська газета «ЛІГА» (Запорізький класичний ліцей);

Журнал «Вестник Мечты» (ЗНВК №19);

Шкільна газета «Острів знань» (Вільноандріївська ЗОШ);

Молодіжний журнал «І пам’ятає світ врятований» (Народна дитячо-юнацька телестудія «Грані»);

Шкільна газета «Інформашка» (Михайлівська районна гімназія);

Молодіжний журнал "Большая перемена" (Молочанська СШ №2);

Шкільна газета „Мрійники – next” (ЗНВК № 19);

Шкільна газета «Острів знань» (Вільноандріївська ЗОШ) ;

Шкільна газета «У ДЕВ’ЯТОЧКУ!» (Мелітопільська гімназія №9);

Шкільна газета «Info» (Костянтинівський ліцей «Ерудит»).

НОМІНАЦІЯ  «КРАЩА ГАЗЕТНА ( ЖУРНАЛЬНА)  ПУБЛІКАЦІЯ НА МОЛОДІЖНУ ТЕМУ»

У номінації «Краща газетна ( журнальна)  публікація на молодіжну тему» взяли участь 15 робіт.

Кращі роботи:

"Я б - УЧИТЕЛЕМ пошёл!.. А ТЫ?", автор: Виктория Андреева (Запорізький  ліцей №99);

"Слово до Шевченка промовляє молодь» (Газета "Маячок",  Балабінський НВК «Престиж» );

"В сетях Всемирной паутины": автор: Хайрединова Арзи (Кримська гімназія-інтернат);

Я дозволяю собі із історичних персонажів зображувати лише тих, до яких морально готова": автор: Щербакова Віра (Народна дитячо-юнацька телестудія «Грані»)

«Взгляд в будущее»: автор Лилия Лобачева  (Запорізький НВК №19);

«Молодь та Євро 2012»: автор: Торосян Евгенія (гімназія ОРТ «Алєф»).

25 сентября 2012 года редакция газеты "Мечтатели NEXT" с главным редактором Ермолиной Еленой Викторовной были приглашены на ІІ Международный медиафестиваль "Москва-Запорожье". Ожидаем публикацию-отчет об участии в медиафестивале.

У нашому розумі більше ліні, ніж в нашому тілі. Ф.Ларошфуко