• Наші вихованці

25.04 - Дорошенко Ірину Володимирівну

30.04 - Міщенко Олену Миколаївну

​Квести до Шевченківських днів

Тарас Шевченко.  Його ім’я стало символом України. Його називають провісником  нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

До дня народження Кобзаря учні 5-9 класів взяли участь у тематичному квесті, який підготувала вчитель української мови Ігнатова Н.С. Команди 5-8 класів на перервах проходили 4 тематичні станції, якими керували девятикласники Винник Макс, Саловарова Ольга, Василенко Наталія та Айдарова Карина. Учні малювали, відповідали на питання з життя та творчості Т.Шевченко, складали вірші та визначали ілюстрації до творів Великого Кобзаря. Останнє завдання було у музичній залі, де кожен клас інсценував вірш Т.Шевченко. За підсумками змагань учні отримали бали у маршрутному листі. Журі визначило переможців за підсумками проходження усіх станцій. Першими стали учні 8-аф класу, на 2 місці - 7-аф клас, на 3 місці - 5-аф клас.

Лінива собака покривається коростою, - як же може уникнути цього ледача людина? -Леность Душі набагато гірше лінощів тіла: розум, який перебуває в бездіяльності, - хвороба, іржа душі, чума, саме пекло. Р.Бертон