10.12 - Мацакову Олену Василівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Масляна

Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим життям, славили Сонце, яке давало настрій і щастя всьому живому.

Цілий масляний тижня, педагоги дошкільного підрозділу навчали дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.

16 лютого 2018 року в дошкільному підрозділі № 3 ЗНВК № 19 відбулося свято «Весела Масляна», яке стало кульмінацією цілого тижня.

На святі Масляної наші діти співали пісні, водили хороводи, грали та змагалися, закликали весну на при кінці свята запалили чучело, а на полуденок ласували смачними млинцями, за які ми щиро дякуємо нашим кухарям.

Люди роблять помилки не тому, що помилково думають, ніби знають, але тому, що думають, ніби інші не знають. Шолом-Алейхем

тел. 721-42-68