06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

І красиві і талановиті!

Можливості проявити свої таланти надаються учням школи постійно. Так у березні учениці 5-9 класів філії № 3 змогли поборотися за титул найкрасивішої та найталановитійшої дівчини у конкурсі «Мавка-2017». Конкурсантки повинні були проявити себе у 4 змаганнях. Першим конкурсом було дефіле, під час якого дівчата виходили під музику і відеоряд. Журі оцінювало образ, вміння себе подати і вдало підібрану музику і відео. Так як проведення конкурсу співпало з декадою української мови і літератури «інтелектуальний» конкурс був пов'язаний з текстом твору Лесі Українки «Лісова пісня». Конкурсантки відповідали на складні питання за текстом книги. Домашнім завданням для дівчат стала сервіровка столика з елементами авторського декору. Але самим цікавим для глядачів став конкурс талантів. Учасниці танцювали у різних стилях, співали, декламували вірші  й демонстрували власні творчі роботи. Особливо вразив виступ Айдаровой Каріни (8-а(ф) клас), яка виконала із партнером діалог Ромео і Джульєтти Шекспіра. За підсумками свята журі нагородило всіх учасниць грамотами за перемогу у різних номінаціях. А переможницею конкурсу «Мавка-2017» стала учениця 5-а(ф) класу Пекульская Єва.

23 березня проходив шкільний етап обласного фестивалю «Таланти твої, Запорізький краю!», який зібрав близько двадцяти учасників. Відбір здійснювався, згідно з Положенням про конкурс, у трьох представлених номінаціях: «вокал», «хореографія», «театральне мистецтво». Переможцями стали у номінації «вокал»- учениця 7-б(ф) класу Баля Вероніка, у номінації «хореографія» - учениця 6-а(ф) класу Лубченко Вікторія, у номінації «театральне мистецтво» - 6-а(ф) класу Болотіна Анастасія.

Відкриття приходять лише до тих, хто підготовлений до їх розуміння. Л. Пастер