Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Незвичайний концерт в звичайне 8 березня

6 березня у музичній залі філії № 3 відбувся концерт, який став гарним подарунком для усіх жінок, які працюють у закладі, до Міжнародного жіночого дня. Усі ролі – ведучих, вокалістів, танцюристів та ілюзіоністів виконували, виключно, хлопці.

Розпочали концерт ведучі – учні 9 класу Хижняк Євген та Свиридовський Ростислав, які запросили жіноцтво відпочивати та насолоджуватися номерами. Учні 4 класу станцювали драйвове попурі, а дев’ятикласник Шавульский Ілля ча-ча-ча. Юні джентльмени з дошкільного відділення здивували елегантністю виконання танцювального номера.  Талановиті інструменталісти Фесенко Миіхайло та Іващенко Михайло заграли на домрі та саксофоні. Хлоп’ячий квартет  з 6 класу виконав пісню «Колискова майбуття», а учень 9 класу Логінов Данило продемонстрував фокуси. Спортивну композицію у стилі ушу підготував в подарунок присутнім дев’ятикласник Іващенко Іван. Гарний настрій створювали «бабусі» з 2-а класу та виконавці сценки «Свято у дитячому садочку» з 7-а класу.

Артистам вдалося створити веселу святкову атмосферу для вихователів, вчителів та співробітників філії № 3. По завершенні свята зі словами вдячності до них звернулася директор школи Ганна Олександрівна. Квіти та гарні номери не залишили байдужою прекрасну та вдячну жіночу аудиторію.

Знання є сила, сила є знання. Ф. Бекон