06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Незвичайний концерт в звичайне 8 березня

6 березня у музичній залі філії № 3 відбувся концерт, який став гарним подарунком для усіх жінок, які працюють у закладі, до Міжнародного жіночого дня. Усі ролі – ведучих, вокалістів, танцюристів та ілюзіоністів виконували, виключно, хлопці.

Розпочали концерт ведучі – учні 9 класу Хижняк Євген та Свиридовський Ростислав, які запросили жіноцтво відпочивати та насолоджуватися номерами. Учні 4 класу станцювали драйвове попурі, а дев’ятикласник Шавульский Ілля ча-ча-ча. Юні джентльмени з дошкільного відділення здивували елегантністю виконання танцювального номера.  Талановиті інструменталісти Фесенко Миіхайло та Іващенко Михайло заграли на домрі та саксофоні. Хлоп’ячий квартет  з 6 класу виконав пісню «Колискова майбуття», а учень 9 класу Логінов Данило продемонстрував фокуси. Спортивну композицію у стилі ушу підготував в подарунок присутнім дев’ятикласник Іващенко Іван. Гарний настрій створювали «бабусі» з 2-а класу та виконавці сценки «Свято у дитячому садочку» з 7-а класу.

Артистам вдалося створити веселу святкову атмосферу для вихователів, вчителів та співробітників філії № 3. По завершенні свята зі словами вдячності до них звернулася директор школи Ганна Олександрівна. Квіти та гарні номери не залишили байдужою прекрасну та вдячну жіночу аудиторію.

Лінь плентається так повільно, що бідність скоро наганяє її. Б. Франклін