• Наші вихованці

18.02 - Тандуру Ганну Олександрівну

21.02 - Бей Володимира Івановича

Конкурс ім. Петра Яцика

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради 22 листопада 2012 р. був проведений ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика у 2012 – 2013 навчальному році.

Мета конкурсу – утвердження  державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

Творчі завдання конкурсу були складені з урахуванням становлення світогляду молоді на засадах українських духовних і ментальних цінностей, виховання патріотизму як стрижневого поняття української педагогічної науки.

ЗНВК№19 на конкурсі представляли учениця 9 – А класу Згама Анастасія та учениця 6 – А класу Кравчук Софія (вчитель Харенко Т.І.), які стали переможцями шкільного етапу конкурсу.

Дівчата добре упоролися із завданням та посіли ІІІ місця серед учнів своєї паралелі з міських шкіл.

Адміністрація школи вітає своїх вихованців з перемогою та висловлює подяку вчителю української мови та літератури Харенко Тетяні Іванівні за сумлінну працю з якісної підготовки учениць до конкурсу.

Дозвільна людина - точно годинник без стрілок. Ф.Купер