gototop

Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

Вітаємо з Днем Народження!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

В «Республіці Мрія» Запорізького НВК №19 відбувся екологічний «десант»

У Дитячо-юнацькій екологічній громадській організації «Республіка Мрія» Запорізького НВК №19 тривають природоохоронні акції з прибирання зелених зон мікрорайону «Військбуд» Шевченківського району міста Запоріжжя.

Паркова зона, прилегла до нових будинків, як і раніше, не прибирається комунальними службами. Міська влада вже не перший рік намагається встановити, кому належить ділянка, яка розташована в центрі «Військового містечка», і хто несе відповідальність за прибирання цієї території. Тому громадяни «Мрії» щорічно організовують тут свої екологічні десанти і самостійно вичищають від сміття нічийну територію.

На сьогоднішній акції вдалося прибрати лицьову частину парку, в акції взяло участь близько 300 учнів Запорізького НВК №19, вчителів, працівників школи «Мрії»

Всі екологічні ініціативи громадського об'єднання плануються і координуються Президентською радою. За словами активістів в ході підготовки природоохоронних акцій наперед продумується можлива ефективність, залучаються і розподіляються ресурси, необхідні для виконання передбачених робіт.

У підрозділах «РМ» також активізувалася робота з розчищення водойм, які знаходяться поблизу міста Запоріжжя. Наприклад, дев'ятикласники вичищають від сміття ставки, які розташовані поруч з мікрорайоном біля селища Мокрянка.

За словами учасників акції, поставлені на сьогодні завдання були виконані в повному обсязі.

У цьому році в «Республіці Мрія» буде проводитися 15 екологічний марафон «Планета Земля - ​​територія Мрії». У програмі -екологічні десанти, природоохоронні акції, проекти з благоустрою та озеленення, інформаційно-просвітницькі заходи.

Переглянути телерепортаж про подію:

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 661
Перегляди статей 1109598
Лінь є дочка багатства і мати бідності. П.Декурсель

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com