06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

В «Республіці Мрія» Запорізького НВК №19 відбувся екологічний «десант»

У Дитячо-юнацькій екологічній громадській організації «Республіка Мрія» Запорізького НВК №19 тривають природоохоронні акції з прибирання зелених зон мікрорайону «Військбуд» Шевченківського району міста Запоріжжя.

Паркова зона, прилегла до нових будинків, як і раніше, не прибирається комунальними службами. Міська влада вже не перший рік намагається встановити, кому належить ділянка, яка розташована в центрі «Військового містечка», і хто несе відповідальність за прибирання цієї території. Тому громадяни «Мрії» щорічно організовують тут свої екологічні десанти і самостійно вичищають від сміття нічийну територію.

На сьогоднішній акції вдалося прибрати лицьову частину парку, в акції взяло участь близько 300 учнів Запорізького НВК №19, вчителів, працівників школи «Мрії»

Всі екологічні ініціативи громадського об'єднання плануються і координуються Президентською радою. За словами активістів в ході підготовки природоохоронних акцій наперед продумується можлива ефективність, залучаються і розподіляються ресурси, необхідні для виконання передбачених робіт.

У підрозділах «РМ» також активізувалася робота з розчищення водойм, які знаходяться поблизу міста Запоріжжя. Наприклад, дев'ятикласники вичищають від сміття ставки, які розташовані поруч з мікрорайоном біля селища Мокрянка.

За словами учасників акції, поставлені на сьогодні завдання були виконані в повному обсязі.

У цьому році в «Республіці Мрія» буде проводитися 15 екологічний марафон «Планета Земля - ​​територія Мрії». У програмі -екологічні десанти, природоохоронні акції, проекти з благоустрою та озеленення, інформаційно-просвітницькі заходи.

Переглянути телерепортаж про подію:

Велик