Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Вшановуємо Кобзаря

9 березня  в школі  відбувся, виховний захід,   присвячений 203-ій річниці від дня народження видатного українського  поета Тараса Шевченка.  Літературно-музичну композицію «Шевченко – геніальний син українського народу»  підготували та провели  учні  5, 8, 11  класів.

Школярі ще раз перегорнули сторінки  життєпису  українського Кобзаря, декламували його вірші, переглядали презентації, слухали пісні на слова  поета.  Талант Шевченка, його допитливість, незвичайна любов до всього рідного, до свого пригнобленого народу, до своєї культури,  а також освіта, начитаність, праця над собою — все це було ґрунтом для появи геніальних його творів,  пройнятих  глибокою людяністю, добротою, милосердям, щирою людською солідарністю, саме тому вони не втрачають своєї актуальності і в наші дні.

Минають віки, стираються написи на камені, але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти. І серед них -  найперший  і найголовніший:

Свою  Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Освіта є те, що залишається після того, коли забувається все, чому нас вчили. А. Ейнштейн