02.07 - Кокорину Елену Николаевну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Останній випуск філії № 3

10 червня 2019 р. у святковій залі філії № 3 пройшов незабутній випускний вечір учнів 9-го класу.       З вітальним словом до випускників звернулася директор школи Ганна Олександрівна. Вона привітала випускників із закінченням основної школи та побажала їм міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою та успіхів у подальшому навчанні.   Далі було вручення свідоцтв. У цьому році 9-й клас закінчили 31 учень.

За високі досягнення у навчанні свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою отримали Ланкіна Дарина та Баля Вероніка. Серед учнів були призер районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Мирошниченко Ганна, лауреати ІІІ Міського конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю» та ІV Міського конкурсу шкільних газет і сайтів «Mediaschool».
 Ланкіна Дарина, Альохіна Дар’я, Войцеховський В’ячеслав, Бехтер Михайло, доповідач VІІ Міської учнівської екологічної конференції Кудревич Софія. Грамоти та подяки батькам вручала директор школи Ганна Олександрівна. Було відзначено активістів самоврядування, учасників інтелектуальних та творчих конкурсів, спортсменів та музикантів. Кожен учень 9 класу отримав подяку за участь в проекті «Заради здорових та радісних школярів».

З побажаннями щасливої дороги до учнів звернулися перші вчителі Пономаренко Л.І. та Касторна І.О., класний керівник Гриценко О.В. та представник батьківської громадськості Матохнюк Є.О. Учні у відповідь подякували педагогам та співробітникам філії № за роки співпраці.

Лінь - це мати. У неї син - злодійство, і дочка - голод. В.Гюго