06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Підсумкові лінійки проведено

21 та 22 травня  на філії № 3 відбулися підсумкові лінійки для учнів початкової та середньої ланок. Протягом 2 семестру 2018-2019 н.р. учні мали можливість  взяти участь в предметних тижнях, спробувати власні сили в інтелектуальних конкурсах, презентувати таланти в конкурсі «Крок до зірок» та екологічних проектах міського та обласного рівнів. Відбулися зустрічі з представниками козацьких організацій та Нової поліції. Активно проводилася профорієнтаційна робота з 9 класом. Діти побували на екскурсіях по Запоріжжю та відвідали Львів.  Вони стали глядачами  «Авіафесту» та 3d фільмів. Важливе місце було відведено виховній роботі та відзначенню традиційних свят. Дуже цікаво пройшли заходи марафону Т.Г.Шевченко та екологічного марафону. Учнів навчали безпеці життєдіяльності та обережності з інтернетом. Новинкою цього року стали квест до дня Св. Валентина та танцювальний флешмоб до 8 березня.

На кінець семестру досягнення є і в учнів і в педагогів. Директора школи Г.О.Тандура нагородили грамотою за успішну організацію участі школярів в інтелектуальному конкурсі «Геліантус». Звання кращого класу в цій грі  дісталося 8-аф класу (класний керівник Мусієнко К.І.). Серед успіхів слід також відзначити вдалий виступ на ІІІ Міському конкурсі відеороликів «З любов’ю до рідного краю» та ІV Міському конкурсі шкільних газет і сайтів «Mediaschool».   В номінації «Любов до країни очима дитини» 2 місце посіли учні 9-аф класу філії № 3 Ланкіна Дарина, Альохіна Дар’я, Войцеховський В’ячеслав, Бехтер Михайло (керівник Гриценко О.В.). В номінації – Краща газета «Місто, заряджене на позитив» 3 місце посіли Анна Мірошниченко, Юліанна Темченко, Дарина Ланкіна, Яна Ілова, Вероніка Баля з 9-а (ф) класу (головний редактор - Гриценко О.В.). Учні школи Кудревич Софія, Немчин Денис та Коваль Карина стали учасниками VІІ Міської учнівської екологічної конференції. А шкільна команда з міні-футболу, в складі якої були учні з філії, виборола 5 місце з 19 на районних змаганнях.

На святковому зібранні у музичній залі традиційно було відзначено учасників учнівського самоврядування, активних учасників свят, різноманітних інтелектуальних  та творчих конкурсів, спортсменів. Нагороджено учнів, які працювали у складі Парламенту Республіки Мрія та допомагали в організації різноманітних заходів на філії № 3. Отримали грамоти  учні, які виступали на концертах та шкільних святах,створювали власними руками роботи для творчих конкурсів усіх рівнів. Відбулося нагородження переможців спортивних змагань філії № 3 з малого тенісу, шахів та шашок. Грамоти від вчителя фізичної культури Почерняєва Д..В. отримали спортивні активісти. Дипломи від організаторів отримали найбільш активні учасники проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Подяки від директора передано батькам, які допомогали в цьому році школі вирішувати нагальні проблеми. Слід відзначити, що в цьому році особливим був настрій на цих заходах, оскільки в наступному році випускники 1-8 класів 2018-2019 н.р. станут учнями ліцею № 34.

Хто працює, той не нудьгує. М. Горький