Цікаве дозвілля для учнів – можливості нашого міста

17 травня учні 2-3 класів сталу учасниками захопливої подорожі по місту. Спочатку діти відвідали ДніпроГЕС, яка стала визитівкою нашого славного міста. Учні із захопленням слухали розповідь ветерана станції про історію будівництва та відродження станції після війни. Діти побачили турбіни машинної зали, побачили як енергія води перетворюється в електроенергію, милувалися краєвидами Дніпра, насолоджувалися прогулянкою по території ДніпроГЕСу. Вразила територія станції, яка виглядає не гірше будь якого ботанічного саду.

Мало хто в Запоріжжі знає  про існування місцевої порцелянової  фабрики. На підприємстві працює десяток робітників, а очолює її фанат своєї справи Тітов Анатолій Іванович. Запорізька фабрика порцеляни за свою 25 річну історію прославилася далеко за межами нашого міста та України. Вона отримує замовлення з України, Європи та Америки, виробляє сувенірну продукцію для наших збірних на Олімпійські Ігри. Спеціалізується фабрика  на місцевій тематиці. Тут виробляють українські та козацькі сувеніри, використовують історичний та етнографічний матеріал. Побувавши на фабриці Запорізької порцеляни, діти дізналися, який шлях проходить порцеляновий виріб від глини до готової продукції, самі долучилися до процесу виготовлення авторських кухлів. Ноу хау фабрики – музичні вироби, а що це таке – дізнайтеся самі, відвідавши фабрику.

18 травня на спортивному комплексі «Мотор Січ» учні 1-8 класів стали учасниками міського STREAM-свята «Авіфест». Діти отримали можливість побачити виступи танцювальних колективів, погратися з роботами, взяти участь в майстер класах, побачити квадрокоптери, сфотографуватися. Учасники гуртків авіамоделювання запускали моделі літаків.

Справжнє освіту видобувається тільки шляхом самоосвіти. Н.А. Рубакин